x
Marka Listesi
Haberler
Ankastre Gazlı Ocak Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
  • Güvenliğinize önem veriyorsanız, ocak bölmeleri, herhangi bir sebepten ötürü alev söndüğünde, gaz akışını kesen, gaz emniyetine sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.
Ankastre Ocağımı Nasıl Temizlerim ?Ocak temizliği için öncelikle ocağın gözlerini ve tencere konulan kısımlarını çıkartın. Daha sonra temizlik malzemesinin bulaşmaması için ocakların çakmaklarını streç film veya peçete ile sıkıca sarın.
Mutfaklar paslanmaz çeliğe teslimMutfakların bu en havalı ve en soğuk materyali yemek hazırlamayı, saklamayı ve ısıtmayı daha sağlıklı kılıyor. Demir karbon birlikteliğinden doğan çelik, her dönem mutfakların ağır demirbaşı olmaya devam ediyor.Kadınlar için erkeğin kalbine giden yol yemekten,yemeğe giden yol da mutfaktaki üç beyaz dosttan geçiyor; buzdolabı, fırın ve ocak. Mutfakların bu üç silahşörü hayatımızı kolaylaştırdığı gibi, yemekleri doğru ısılarda pişirip sakladığı için sağlıklı beslenmemize de yardımcı oluyor.
Yüksek güvenlikli İndiksiyonlu OcaklarPişirme sırasında ısıyı yalnızca tencere/tavanın tabanıyla sınırlı tutan power indüksiyon özelliği, hem sadece istenen bölgeyi ısttığından enerji tasarrufu sağlamış olur hem de ocak yüzeyini ısıtmadığından kolayca temizlenir. Extra güvenlik sunmasını da unutmamalı.
Ankastre Ocak Terimleri- Yıldırım hızlı ocak gözü nedir?
* Çok hızlı ısınan ocak gözleri sayesinde çok kısa sürede yemeğinizi hazırlayabilirsiniz.


- 3 Halkalı Ocak Gözü nedir?
* Tek bir ocak gözündeki 3 resistans sayesinde farklı boyutlardaki tencerelere göre ısı ayarının kolayca sağlanmasıdır.
Yeni Ürünler
Stoktakiler
1 2
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2
Arama

Sepetim | Müşteri Hizmetleri | İletişim

Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itıbariyle satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler.
Üretici firma önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle www.ankastreocak.com sorumluluk kabul etmez.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.